Balladyna test z lektury

Sprawdzone, oraz zatwierdzone przez eksperta!
Materiał pobrano już 380 razy!
Pobierz plik balladyna_test_z_lektury już teraz w jednym z następujących formatów – PDF, DOC. W skład proponowanej pomocy szkolnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranych zagadnień edukacyjnych. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych w naszym portalu internetowym dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym! Masz pytanie? My mamy odpowiedź!
  • Tylko zweryfikowane pomoce edukacyjne
  • Wszystkie materiały są aktualne
  • Błyskawiczne, nielimitowane oraz natychmiastowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek własny

Test z lektury „Balladyna” (Juliusz Słowacki). Test składa się z 12 pytań. Jak nazywał się książę, o którego względy współzawodniczyły siostry – Alina i. Juliusz Słowacki, „Balladyna” – test z lektury na poziomie trudnym. Jakie imiona noszą zaufani pomocnicy nimfy Goplany? W jaki sposób Goplana ukarała Grabca. Kto jest autorem ”Balladyny”? Co zbierają siostry? Kim jest Goplana? Kim jest Grabiec? Czym Balladyna zakrywa znamię na czole? Jak ginie Balladyna?Rozwiąż test znajomości lektury Balladyna Juliusza Słowackiego i sprawdź jak dobrze pamiętasz wydarzenia z książki.Najbardziej kompletny test z lektury Balladyna jaki znajdziesz w sieci. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Balladyna.

balladyna” – test pdf z odpowiedziami

To Alina i Balladyna, córki starej wdowy. Kto ma wątpliwości, którą z sióstr poślubić? Kirkor. Jak określiłbyś stosunek obu sióstr do matki? Balladynę. Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi naciśnij przycisk „Do oceny”. „Balladyna” J. Słowackiego to:. Postać legendarna w „Balladynie” to:. test dla uważnych czytelników. 1. Utwór „Balladyna” to: a) tragedia b) komedia c) ballada d) nowela. 2. Która z wymienionych postaci nie jest postacią. Czy znane Ci są wydarzenia z książki? Rozwiąż test z Balladyny i sprawdź swoją znajomość lektury. Rozwiąż test. Inne tryby testu. Test z odpowiedziami. TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ TREŚCI LEKTURY „BALLADYNA”. W każdym zadaniu zaznacz poprawną odpowiedź. 1. Kim był w przeszłości Pustelnik?

Test z Balladyny GWO

Kto jest autorem ”Balladyny”? Co zbierają siostry? Kim jest Goplana? Kim jest Grabiec? Czym Balladyna zakrywa znamię na czole? Jak ginie Balladyna?Balladyna. Lektura J. Słowackiego. Rozwiąż test ». Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu. Zapraszamy! test dodany 13 lat temu przez iMadi. TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI „BALLADYNY” J. SŁOWACKIEGO. „Balladyna” J. Słowackiego to:. Postać legendarna w „Balladynie” to:. Profesor.pl – serwis edukacyjny dla uczniów i nauczycieli. W serwisie m.in.: katalog, baza korepetycji, ćwiczenia, testy, egzamin, matura, wypracowania, Z jakiej rodziny pochodziła Balladyna?, Jak miała na imię siostra Balladyny?, Skąd pochodzi imię Balladyny?, Kto jest autorem dramatu Balladyna?.

Balladyna pytania i odpowiedzi

Rozwiąż test z Balladyny i sprawdź swoją znajomość lektury. Rozwiąż test. Inne tryby testu. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu. Kto upomina Balladynę, że w państwie prawa za śmierć płaci się śmiercią?. Miłość w Balladynie jest siłą. c) wszystkie odpowiedzi są prawdziwe”Balladyna” – kartkówka. Sprawdzian z „Balladyny”. Jakie pytania mogą pojawić się na sprawdzianie z „Balladyny”? Lista pytań i odpowiedzi.W jaki sposób Goplana ukarała Grabca za spotkanie z Balladyną? Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań! Facebook Twitter Widget. Kto jest autorem ”Balladyny”? Co zbierają siostry? Kim jest Goplana? Kim jest Grabiec? Czym Balladyna zakrywa znamię na czole? Jak ginie Balladyna?

Balladyna test trudny

Kto jest autorem ”Balladyny”? Co zbierają siostry? Kim jest Goplana? Kim jest Grabiec? Czym Balladyna zakrywa znamię na czole? Jak ginie Balladyna?Wyślij znajomemu link do testu i sprawdźcie kto lepiej go rozwiąże: Udanej zabawy! Inne testy w tej kategorii:. Znasz tę lekturę? Jeśli tak, to sprawdź swoją wiedzę! A jeśli nie, to może dzięki temu quizowi czegoś się o niej dowiesz?Zobacz quiz: Balladyna. Jak dobrze znasz historię zazdrosnej Balladyny? Sprawdź w naszym. Quiz wiedzy o lekturze „Ferdydurke” Witolda Gombrowicza. ».TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI „BALLADYNY” J. SŁOWACKIEGO. „Balladyna” J. Słowackiego to:. Postać legendarna w „Balladynie” to:.