Mały książe sprawdzian

Sprawdzone, oraz zatwierdzone przez eksperta!
Materiał pobrano już 656 razy!
Pobierz plik mały_książe_sprawdzian już teraz w jednym z następujących formatów – PDF, DOC. W skład proponowanej pomocy szkolnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranych zagadnień edukacyjnych. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych w naszym portalu internetowym dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym! Masz pytanie? My mamy odpowiedź!
  • Tylko zweryfikowane pomoce edukacyjne
  • Wszystkie materiały są aktualne
  • Błyskawiczne, nielimitowane oraz natychmiastowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek własny

Antoine de Saint-Exupéry, „Mały Książę” – test z lektury na poziomie trudnym. Ile kolców miała róża do obrony przed światem? Ile trwa dzień na planecie. Test z lektury „Mały Książę” (Antoine de Saint-Exupéry). Test składa się z 12 pytań. O co poprosił narratora Mały Książę? Co Mały Książę codziennie rano. Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury? Zrób test i się przekonaj!Test z lektury Mały Książe. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia. Opis testu. Test z lektury Mały Książę autorstwa Antoine de Saint-Exupery.Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.

mały książę – test z odpowiedziami

Co wiesz o „Małym Księciu”? Nie zaglądaj teraz do książki. Zobaczymy, co wiesz na temat lektury „Mały Książę”? Tagi dla tego testu: Książę Mały.odpowiedź: Mały Książę poprosił narratora o rysunek baranka. Kto powiedział: „To, co najważniejsze, jest niewidoczne dla oczu”? odpowiedź: Słowa. O co lękał się lotnik po odejściu Małego Księcia? a) czy baranek nie zjadł róży. b) czy baobaby nie rozsadziły małej planety. c) o nic się nie lękał. Odpowiedzi. Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Przykładowa kartkówka z „Małego Księcia” z odpowiedziami Co przestawia rysunek węża boa otwartego wykonany przez narratora? Z czym dorośli mylili rysunek.

Mały Książę sprawdzian GWO

Test dotyczący lektury „Mały Książę” Antoine de Saint – Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum. Składa się on z 5 części –.Dlaczego Mały Książę rozmawiając z pilotem rozpłakał się?. Wielki sprawdzian GWO Między nami – kl.7-6-5-4 język polski / Książki i. Szkoła latania” – sprawdzian ze najomości treści 7 4,7 (2018-05-16). Test sprawdzający znajomość treści lektury. Mały Książe – konkurs z treści 6. Kup teraz na Allegro.pl za 99,90 zł MIĘDZY NAMI 5 GWO ksiązka nauczyciela podręcznik. z kurierem Mały książę lektura z opracowaniem Greg 1 osoba kupiła. Test sprawdzający znajomość treści lektury. Mały Książę. Antoine de Saint-Exupery. Klasa 7. Ocenianie: Testy. Autor: Dorota Beata Jabłońska. Segment:.

mały książę – test podsumowujący

Test dla uczniów gimnazjum. Sprawdza nie tylko znajomość lektury, ale i umiejętność. III Mały Książę podczas swojej podróży spotkał wielu różnych ludzi.Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Mały Książę pochodził z planety: a) podobnej wielkością do Ziemi. b) większej od Ziemi. c) o małych rozmiarach. 5. Planecie Małego Księcia zagrażały:.- Tak – powiedziałem Małemu Księciu – to, co upiększa dom czy gwiazdy, czy pustynie jest niewidzialne. Ponieważ Mały Książę był senny, wziąłem go na ręce i. Test z lektury Mały Książe. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia. Opis testu. Test z lektury Mały Książę autorstwa Antoine de Saint-Exupery.

20 pytania do lektury Mały Książę

Pytanie 1/10. Przerwij test. Kto jest narratorem w utworze? Mały Książę Pilot, któremu zepsuł się samolot bezstronny świadek wydarzeń narrator. Mały Książę pochodził z planety: a) podobnej wielkością do Ziemi. b) większej od Ziemi. c) o małych rozmiarach. 5. Planecie Małego Księcia zagrażały:.Antoine de Saint-Exupéry, „Mały Książę” – test z lektury na poziomie trudnym. Ile kolców miała róża do obrony przed światem? Ile trwa dzień na planecie. Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury? Zrób test i się przekonaj!Nie zaglądaj teraz do książki. Zobaczymy, co wiesz na temat lektury.