Obejrzyj zdjęcie i uzupełnij zdania

Sprawdzone, oraz zatwierdzone przez eksperta!
Materiał pobrano już 760 razy!
Pobierz plik obejrzyj_zdjęcie_i_uzupełnij_zdania już teraz w jednym z następujących formatów – PDF, DOC. W skład proponowanej pomocy szkolnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranych zagadnień edukacyjnych. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych w naszym portalu internetowym dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym! Masz pytanie? My mamy odpowiedź!
  • Tylko zweryfikowane pomoce edukacyjne
  • Wszystkie materiały są aktualne
  • Błyskawiczne, nielimitowane oraz natychmiastowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek własny

Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ✍️ obejrzyj zdjecie i uzupełnij zdania przymiotnikami.Obejrzyj zdjęcie i uzupełnij zdania, tak aby były one logiczne i poprawne gramatycznie. 1. Das Foto zeigt ___ …Język niemiecki. Wybrana książka: Meine Welttour 2. Po gimnazjum (Zeszyt ćwiczeń, Nowa Era). Strona 38. Obejrzyj zdjęcie i uzupełnij zdania.Przykładowe rozwiązanie zadania: 1. Das Foto zeigt zwei Mädchen und einen Jungen. Zdjęcie pokazuje dwie dziewczyny i chłopaka. pokaż więcej.5 Uzupełnij zdania rodzajnikami nieokreślonymi ein / eine lub określonymi der / die / das w mianowniku. 4 Obejrzyj zdjęcie i uzupełnij odpowiednio tekst.

napisz pytania do zdań 1-5 w zadaniu 1

Odczytaj go i napisz poprawnie. Odpowiedz całym zdaniem na pytania na podstawie tekstu z zadania 3. 1. Wo leben die Elefanten? –.Zadanie 3. Otwórz nowy dokument Worda i przekopiuj poniższy tekst: Lotus Notes jest narzędziem komunikacyjnym i organizacyjnym. Uzupełnia oprogramowanie, z. poniższych zdaniach, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim. Die Mannschaften kommen aus. Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Napisz pytania, aby uzupełnić poniższy dialog: Tom: Eric, …. what are you doing. Do podanych zdań napisz pytania i odpowiedzi: 1. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.

napisz pytania do zdań 1-4 z zadania 2

Z rozsypanych wyrazów ułóż pytania, a następnie napisz odpowiedzi. Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Ułóż pytania z podanych wyrazów i. Napisz pytania i odpowiedzi według wzoru. Użyj wyrazów z ramki. 2 G ! 3 B ! Is the Frisbee on the desk? No, it isn’t. W zadaniach (1–4) z podanych.Zadanie 2. Następnie napisz odpowiedzi, korzystając z informacji w ramce. 20.12.2019 (19:19)ułóż pytania z podanych wyrazów.uzupełnij. 6 Uzupełnij zdania słowami/wyrażeniami z zadania 4. Any używamy zwykle w zdaniach przeczących i pytaniach:. 2 Napisz minidialogi według wzoru.Napisz 6 pytań / zdań i po 3 do nich odpowiedzi na temat USA ( po angielsku ). zadanie 2: odpowiadamy na podanie niżej pytania (pisemnie,

Obejrzyj zdjęcie i uzupełnij zdania tak aby były one logiczne

Uzupełnij dialogi 6.1.–6.3. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty. Luki należy uzupełnić w języku. Uzupełnij zdania podanymi czasownikami z zu lub bez zu. Obejrzyj statystykę i dokończ zdania, tak aby były one logiczne i poprawne gramatycznie.L3 opisywanie zdjęcia. Utwórz i zapisz zdania, tak aby były one logiczne i poprawne gramatycznie. Obejrzyj zdjęcie i uzupełnij zdania przyimkami.. 1 Podpisz odpowiednio zdjęcia 2 Obejrzyj zdjęcie i uzupełnij zdania 2 Lisa. 3 Obejrzyj zdjęcie Następnie uzupełnij zdania, tak aby były one logiczne. Die Welt der Familie Kapitel 2 Deutsch kreativ 1 Obejrzyj zdjęcia i napisz, 2 Obejrzyj zdjęcie i uzupełnij zdania, tak aby były one logiczne i poprawne.

Tradycyjna rodzina w Indiach uzupełnij zdania

Wo 3 DVD • 5 Obejrzyj ponownie film i uzupełnij zdania przedrostkami. 3. K che 6. fa mer 9. Uzupełnij streszczenie. tradycyjna forma rodziny.Uzupełnij zdania pod historyjką jednym lub dwoma wyrazami. Himalaje leżą na terenach należących do Pakistanu, Indii, Chin (Tybetu), Nepalu i Bhutanu.opisać tradycyjny model rodziny w Indiach, uzupełnić zdania brakującymi wyrazami, tak aby był on logiczny i poprawny gramatycznie,Z podanych liter ułóż czasowniki i uzupełnij nimi zdania. Meine Freizeit Uzupełnij zdania. 1. 6. rodzina Markusa ______ ihr eine große Familie?Indie – kraj kontrastów społecznych i gospodarczych. b) Uzupełnij zdania brakującymi informacjami. rodziny wielodzietnej oraz spadkiem.