Pytania z lektury szatan z siódmej klasy

Sprawdzone, oraz zatwierdzone przez eksperta!
Materiał pobrano już 130 razy!
Pobierz plik pytania_z_lektury_szatan_z_siódmej_klasy już teraz w jednym z następujących formatów – PDF, DOC. W skład proponowanej pomocy szkolnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranych zagadnień edukacyjnych. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych w naszym portalu internetowym dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym! Masz pytanie? My mamy odpowiedź!
  • Tylko zweryfikowane pomoce edukacyjne
  • Wszystkie materiały są aktualne
  • Błyskawiczne, nielimitowane oraz natychmiastowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek własny

Quiz wiedzy o lekturze „Szatan z siódmej klasy”. pytanie 1 z 15. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury „Szatan z siódmej klasy” z piwnicy?Test z lektury „Szatan z siódmej klasy” (Kornel Makuszyński). Test składa się z 12 pytań. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora. klasa 6 Lektury uzupełniające. „Szatan z siódmej klasy” – test 1. Wybierz prawidłową odpowiedź. 300. 1. Jakiego przedmiotu uczył pan Paweł Gąsowski?Rozwiąż test z lektury – Szatan z siódmej klasy – i przekonaj się ile pamiętasz z lektury. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński. To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni. Tagi dla tego testu: test.

szatan z siódmej klasy – test sprawdzający z odpowiedziami

Test sprawdza znajomość lektury „Szatan z siódmej klasy”. Poziom trudności: Średni. 1. „Szatan z siódmej klasy” to: A – nowela. B – powieść. C – opowiadanie.Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński. To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni. Tagi dla tego testu: test. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście! Rozwiąż test. Inne tryby testu. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki. Quiz wiedzy o lekturze „Szatan z siódmej klasy”. pytanie 1 z 15. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury „Szatan z siódmej klasy” z piwnicy?Wielbicielem której postaci historycznej był profesor Gąsowski? Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora? Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te.

Szatan z siódmej klasy – test pdf

Quiz w Poczekalni. sprawdzian z lektury szatan z siódmej klasy pdf.pdf. Ponieważ poznał Annę i chciał z nią spędzić resztę życia. by. Test znajomosci tresci lektury Kornela Makuszynskiego „Szatan z siodmej klasy” przeznaczony jest dla uczniow klasy VI. ..Kornel Makuszynski -.Makuszyński, Szatan z siódmej klasy, Warszawa 1998, s. 5-8. 3 1. Bohaterem tekstu jest: a. profesor Gąsowski b. cesarz Napoleon c. Adaś Cisowski d. Alcybiades 2. Makuszyński, Szatan z siódmej klasy, Warszawa 1998, s. 5-8. Page 3. 1. Bohaterem tekstu jest: a. profesor Gąsowski.W którym roku rozgrywa się akcja powieści ? 1786, 1937, 1813, 1973. Ile lat miał Adaś Cisowski: dwanaście, piętnaście, siedemnaście.

szatan z siódmej klasy – test z odpowiedziami pdf

W którym roku rozgrywa się akcja powieści ? 1786, 1937, 1813, 1973. Ile lat miał Adaś Cisowski: dwanaście, piętnaście, siedemnaście. Makuszyński, Szatan z siódmej klasy, Warszawa 1998, s. 5-8. 3 1. Bohaterem tekstu jest: a. profesor Gąsowski b. cesarz Napoleon c. Adaś Cisowski d. Alcybiades 2. Quiz w Poczekalni. sprawdzian z lektury szatan z siódmej klasy pdf.pdf. Ponieważ poznał Annę i chciał z nią spędzić resztę życia. by. klasa 6 Lektury uzupełniające. „Szatan z siódmej klasy” – test 1. Wybierz prawidłową odpowiedź. 300. 1. Jakiego przedmiotu uczył pan Paweł Gąsowski?Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego. „Szatan z siódmej klasy”. Praca opublikowana w Internetowym Serwisie Oświatowym Awans.net.

Szatan z siódmej klasy test sprawdzający

Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. „Szatan z siódmej klasy”!Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy” przeznaczony jest dla uczniów klasy VI. pytania są tak dobrane, Test z „Szatan z siódmej klasy”. Dowiedz się co wiesz na temat lektury „Szatan z siódmej klasy”. Tagi dla tego testu: Happy. Podaj swoje imię:. Szatan z siódmej klasy. Test sprawdza znajomość lektury „Szatan z siódmej klasy”. Rozwiąż test ». Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu. Zapraszamy! test. Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński. To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni. Tagi dla tego testu: test.