Quiz z lektury tomek sawyer

Sprawdzone, oraz zatwierdzone przez eksperta!
Materiał pobrano już 547 razy!
Pobierz plik quiz_z_lektury_tomek_sawyer już teraz w jednym z następujących formatów – PDF, DOC. W skład proponowanej pomocy szkolnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranych zagadnień edukacyjnych. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych w naszym portalu internetowym dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym! Masz pytanie? My mamy odpowiedź!
  • Tylko zweryfikowane pomoce edukacyjne
  • Wszystkie materiały są aktualne
  • Błyskawiczne, nielimitowane oraz natychmiastowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek własny

Quiz wiedzy z lektury „Przygody Tomka Sawyera”. pytanie 1 z 15. Jak nazywał się brat przyrodni Tomka Sawyera? ErykRozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.1) Kto napisał książkę? 2) Jak miał na imię przybrany brat Tomka 3) Kto opiekował się Tomkiem i Sidem?. Test z lektury: Przygody Tomka Sawyera.Mark Twain, „Przygody Tomka Sawyera” – pytania, których możesz się spodziewać, w żadnym razie nie będą proste! Czy jesteś gotów na sprawdzian wiedzy z. Test z lektury pt. „Przygody Tomka Sawyera”. Jaseq11 4 lata temu. 81. 22 Obserwuj autora. Quiz źle zrobiony sam/a nie znasz odpowiedzi. Lubię to!

Test z lektury Przygody Tomka Sawyera klasa 5

Najlepszy test sprawdzający wiadomości z lektury. – Test 4free.PL – bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Test dla tematu: Przygody Tomka Sawyera (M. Twain). Poucz się fiszek i wróć do testu. podziel się. Podstawowa Język polski Lektury.Przekonajmy się, czy uważnie przeczytałeś tę lekturę!. Test z lektury pt. „Przygody Tomka Sawyera”. Jaseq11 4 lata temu. 81. 22 Obserwuj autoraPrzygody Tomka Sawyera. Uwaga na podchwytliwe pytania! ). Tagi dla tego testu: lektura. Podaj swoje imię: Tomek Sawyer to. Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.

przygody tomka sawyera – test z odpowiedziami

Quiz wiedzy z lektury „Przygody Tomka Sawyera”. pytanie 1 z 15. Jak nazywał się brat przyrodni Tomka Sawyera? ErykTEST NR 1 Test z lektury „Przygody Tomka Sawyera” 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.Test z lektury pt. „Przygody Tomka Sawyera”. Jak ktoś nie zna odpowiedzi to wiadomo że napisze taki komentarz. Lubię to! · Odpowiedz · Oznacz jako spam. W Polsce powieść ukazała się w 1901 roku. Istnieją trzy kontynuacje historii Tomka: Przygody Hucka Finna (1884), Tomek Sawyer za granicą (1894),

Test z lektury: Przygody Tomka Sawyera wordwall

Test z lektury „Syzyfowe Prace” – tomek sawyer – Test z lektury ,,Ten obcy” – Test z Lektury – Test z lektury Hobbit – Test z lektury „Karolcia”Wątki w powieści Przygody Tomka Sawyera Sortowanie według grup. Pytania do lektury &#34Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek&#34 Test. wg Jrogala78.Test z lektury: Przygody Tomka Sawyera – Test wiedzy z lektury pt. ,,Przygody Tomka Sawyera” – Test z lektury „Syzyfowe Prace” – PRZYGODY TOMKA SAWYERA. „Przygody Tomka Sawyera” – pytania do lektury – Cechy Tomka Sawyera – Przygody Tomka Sawyera – Przygody Tomka. PRZYGODY TOMKA SAWYERA – TEST Koło fortuny.1) Kto napisał książkę? 2) Jak miał na imię przybrany brat Tomka 3) Kto opiekował się Tomkiem i Sidem?. Test z lektury: Przygody Tomka Sawyera.

Praca klasowa z lektury Przygody Tomka Sawyera

1) Kto napisał książkę? 2) Jak miał na imię przybrany brat Tomka 3) Kto opiekował się Tomkiem i Sidem?Quiz wiedzy z lektury „Przygody Tomka Sawyera”. pytanie 1 z 15. Jak nazywał się brat przyrodni Tomka Sawyera? ErykNasz klasowy test znajomości lektury „Przygody Tomka Sawyera” M. Twaina. Rozdanie kart pracy – wyjaśnienie zasad oceniania pracy uczniów.Klasowy test ze. jutro pisze prace klasową z tego ja nie mogłam sie przygotowac i lektury tez nie czytałam. pani dzis powiedziałą ze jutro piszemy prace klasowa. Zapisanie wniosku – „Przygody Tomka Sawyera” nazywamy powieścią. Omówienie każdej lektury zazwyczaj kończy sprawdzian, praca klasowa lub wypracowanie.