Sprawdzian z lektury latarnik klasa 7

Sprawdzone, oraz zatwierdzone przez eksperta!
Materiał pobrano już 291 razy!
Pobierz plik sprawdzian_z_lektury_latarnik_klasa_7 już teraz w jednym z następujących formatów – PDF, DOC. W skład proponowanej pomocy szkolnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranych zagadnień edukacyjnych. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych w naszym portalu internetowym dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym! Masz pytanie? My mamy odpowiedź!
  • Tylko zweryfikowane pomoce edukacyjne
  • Wszystkie materiały są aktualne
  • Błyskawiczne, nielimitowane oraz natychmiastowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek własny

1. Kto jest autorem lektury? Henryk SienkiewiczEliza OrzeszkowaAdam MickiewiczStefan Żeromski.Test wiedzy z lektury Latarnik (Henryk Sienkiewicz). Test składa się z 12 pytań. Dlaczego Skawiński chce objąć stanowisko w latarni?Masz lekturę i chcesz się sprawdzić? Przekonaj się czy jesteś przygotowany do sprawdzianu!. Sprawdzian z lektury ,,Latarnik”. summer_girl_asiaTest zawiera 20 pytań. Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Latarnik. Co wiesz o losach latarnika Skawińskiego? Sprawdź swoją wiedzę.Test Latarnik, Latarnik podręcznika Lektury dla Klasa II. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.

Latarnik sprawdzian ze znajomości lektury

Latarnik. Szczegółowe dane które mogą się pojawić na kartkówce. Rozwiąż test ». Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu. Inne testy z kategorii. Zobacz quiz: Latarnik. W jakim miasteczku rozgrywa się akcja noweli „Latarnik”? W Aspinwell. Quiz wiedzy z lektury „Kamienie na szaniec”.Latarnik – Latarnik – Kompozycja noweli Latarnik – LATARNIK H. SIENKIEWICZ. LATARNIK H. SIENKIEWICZ Test. Znajomość lektury „Latarnik” Teleturniej.Play this game to review Other. Kto jest głównym bohaterem „Latarnika”?Masz lekturę i chcesz się sprawdzić? Przekonaj się czy jesteś przygotowany do sprawdzianu!. Sprawdzian z lektury ,,Latarnik”. summer_girl_asia

Latarnik Sprawdzian ze znajomości lektury pdf

Henryk Sienkiewicz, „Quo vadis” – test z lektury. Kartkowka_-_znajomosc_tresci_lektury_-_LATARNIK.pdf Podziel się: Katarzyna Autorka bloga Newsletter.Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Latarnik, które mogą Ci się przydać do powtórki. 1. Jak nazywała się miejscowość, w której stała latarnia? Aspinwall.Latarnik test z treści. Tytułowy Latarnik posiadał fabrykę cygar – w jakim mieście się ona znajdowała?. Dlaczego Skawiński stracił pracę latarnika?Test z „Latarnika” Henryka Sienkiewicza. Lista 15 pytań i odpowiedzi na sprawdzian z „Latarnika”. Sprawdź, czy dobrze znasz lekturę!Test zawiera 20 pytań. Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Latarnik. Co wiesz o losach latarnika Skawińskiego? Sprawdź swoją wiedzę.

Latarnik” – test pdf z odpowiedziami

Test Latarnik, Latarnik podręcznika Lektury dla Klasa II. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Przeczytaj uważnie zdania i zakreśl przy nich odpowiedź „tak” lub „nie” w zależności od tego, czy ich treść. Akcja „Latarnika” toczy się w latach 50.Test z Latarnika, sprawdzający podstawową i ponadpodstawową wiedzę z lektury. Poziom trudności: Średni. Karta odpowiedzi. 1. B. 2. B. 3.1) Gdzie toczy się akcja utworu? 2) Jak to się stało, że Skawiński otrzymał pracę w latarni? 3) Jak wyglądał główny bohater noweli?„Latarnik” – test 1. Wybierz prawidłową odpowiedź. 300. 1. Kto jest autorem lektury? Henryk SienkiewiczEliza OrzeszkowaAdam MickiewiczStefan Żeromski.

Test z latarnika nowa era

8) Henryk Sienkiewicz Latarnik , 4. Ojczyzna , Klasa 7 , NOWE Słowa na start! , Język polski , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1. Sprawdzian z lektury „Latarnik”. HENRYK SIENKIEWICZ „LATARNIK” Gr. I Imię i nazwisko: .Latarnik – Latarnik – Kompozycja noweli Latarnik – LATARNIK H. Kompozycja noweli Latarnik Sortowanie według grup. LATARNIK H. SIENKIEWICZ Test.Akcja „Latarnika” toczy się w latach 50. XIX w. w Aspinwall i na samotnej wysepce niedaleko Panamy. TAK, NIE. 4. Skawińskiego do pracy przyjął Johns. Latarnik test z treści. Tytułowy Latarnik posiadał fabrykę cygar – w jakim mieście się ona znajdowała?. Dlaczego Skawiński stracił pracę latarnika?